Reklama

piątek, 6 września 2013

Jak stać się bardziej atrakcyjnym i pożądanym?


jak być atrakcyjnymfot. sxc.huNie tylko kobiety lubią się podobać i czuć, że wzbudzają zainteresowanie u płci przeciwnej. Głowę niejednego mężczyzny zaprząta kwestia, jak poprawić swoją atrakcyjność. Jeśli nadal tego nie wiesz, przeczytaj uważnie ten tekst, z którego dowiesz się jak być atrakcyjnym i pożądanym.
porady poradnik
A więc jak być atrakcyjnym mężczyzną? Każdy facet powinien uzmysłowić sobie, że dla każdej kobiety pojęcie „atrakcyjny mężczyzna”, co innego oznacza. I nie dla każdej jest ono równoznaczne z muskularnym, wysportowanym atletą. Czasem atrakcyjnym i pożądanym facetem jest czuły i opiekuńczy mężczyzna, w którego ramionach możesz się zatopić.
porady poradnikNawet, jeśli jesteś niskim chłopakiem o krępej budowie, ty też możesz stać się dla kobiet obiektem ich westchnień i pożądania. Wystarczy wiara w siebie i poznanie kobiecej psychiki. Jeśli w twoim otoczeniu jest wiele koleżanek, możesz z nimi porozmawiać o tym, co lubią kobiety, jak im zaimponować. Spisuj wszystko na kartce i ważnie słuchaj.
porady poradnikOczywiście wygląd to nie wszystko, ale w kontakcie z drugim człowiekiem, to właśnie pierwsze wrażenie odgrywa największa rolę. Nie chodzi o to, żebyś godziny spędzał przed lustrem lub od razu chodził na solarium. Wystarczy codzienna kąpiel, ciekawe perfumy, zadbana fryzura i ciekawe ciuchy. To już pierwszy krok to osiągnięcia celu.
porady poradnikPopracuj nad swoim zachowaniem podczas rozmowy z kobietami. Ważną rolę odgrywa mowa ciała. Jeśli nie wiesz, na czym polega, przeczytaj książkę, z której dowiesz się , które pozycje mogą ci pomóc, a nawet uczynić cię bardziej atrakcyjnym.
porady poradnikJeśli zależy ci na konkretnej kobiecie, bądź dla niej szarmancki, uczynny, dowcipny. Pamiętaj o dobrych manierach.
krok6W sypialni postaraj się zaskoczyć swoją kobietę nowymi pozycjami, delikatnym masażem. Spraw, aby poczuła się wspaniale. Skupienie się na potrzebach swojej partnerki uczyni cię w jej oczach wyjątkowym i niezwykle seksowym facetem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.