Reklama

sobota, 7 września 2013

Jak poznać, że mąż zdradza?


jak poznać że mąż zdradzafot. sxc.hu
W małżeństwie, jak i w każdym związku, najważniejsze jest zaufanie do partnera. Czasem jednak nasza kobieca intuicja podsuwa nam myśl o zdradzie partnera? Jeśli zauważyłaś którąś z poniższych sytuacji, zacznij działać. Przeczytaj poniższe porady, aby dowiedzieć się jak poznać, że mąż zdradza.
porady poradnik
Zastanawiasz się jak poznać, że mąż zdradza? Przede wszystkim obserwuj i słuchaj uważnie swojego męża. Jeśli cię zdradza, na pewno zauważysz jakąś zmianę w jego zaufaniu. Jeśli przez ostatni czas był dla ciebie obojętny i oschły, a teraz zmienił swoje nastawienie do ciebie, to albo go olśniło, albo ma coś na sumieniu.
porady poradnikNagłe prezenty, rozpieszczanie, wypady na miasto. Wszystko to może ci sugerować, że coś jest nie tak. Mężczyźni maja to do siebie, że jeśli mają coś na sumieniu, za wszelką cenę będą starali się tobie to wynagrodzić.
porady poradnikNiepokojące może być również nadmierne dbanie o siebie, wizyty u fryzjera (jeśli wcześniej go omijał szerokim łukiem), nowe ciuchy, czy nagłe zainteresowanie siłownią i swoim wyglądem.
porady poradnikTwój mąż coraz częściej intensywnie pracuje, zostaje po godzinach w pracy, a może częściej niż zwykle wyjeżdża służbowo? Takie nagłe zaangażowanie w prace, też powinno być dla ciebie lampką alarmową.
porady poradnikNiektóre kobiety, by sprawdzić wierność swojego męża, sprawdzają jego telefon w poszukiwaniu nieznanych numerów telefonów, bądź czytają jego smsy. Niech to będzie twoją ostatecznością.
krok6Jeśli podejrzewasz go o zdradę, możesz z nim na ten temat porozmawiać. Może się okazać, że nagła zmiana w jego zachowaniu, czy też pracoholizm, to wynik problemów finansowych, o których nie chciał ci wcześniej mówić, bądź jakiś problemów, z którymi nie potrafi sobie poradzić.
krok7Na taką rozmowę wybierz oczywiście odpowiedni moment, kiedy oboje będziecie odprężeni i w dobrych nastrojach. Aby go nie spłoszyć lub urazić, nie zaczynaj rozmowy od wyrażenia wprost swoich podejrzeń. Raczej delikatnie nakierowuj rozmowę na ten temat, możesz też zauważyć, że ostatnio odnosisz wrażenie, że coś się z nim dziej i czy chciałby z tobą na ten temat porozmawiać. Nie naciskaj i co ważne, nie krzycz. W ten sposób nie dojdziesz do niczego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.