Reklama

poniedziałek, 2 września 2013

Jak przetrwać rozłąkę z partnerem?

jak przetrwać rozłąkęfot. sxc.huTwój ukochany wyjeżdża na kilka miesięcy do pracy za granicę? A może jedziesz na kilkunastodniowe szkolenie z pracy? Martwisz się, jak Twój związek przetrwa tą rozłąkę? Są na to sposoby, by nie zwariować. Przeczytaj poniższe rady, z których dowiesz się jak przetrwać rozłąkę z partnerem.
porady poradnik
Zanim któreś z Was wyjedzie i rozstaniecie się na jakiś czas, poważnie ze sobą rozmawiajcie. Powiedzcie sobie szczerze o swoich obawach, jakie towarzyszą Wam w związku ze zbliżającą się rozłąką. Dzięki szczerej rozmowie unikniecie niedomówień, pozbędziecie się lęków.
porady poradnikPomocnymi w czasie rozłąki są listy, małe karteczki, którymi przed wyjazdem się wymieniliście. Mogą być to kartki wprost dane lub małe karteczki porozkładane w rzeczach ukochanego, czy tez ukochanej. Dzięki temu, co jakiś czas, Twój ukochany (ukochana) znajdzie miłą kartę od Ciebie, która na pewno osłodzi mu czas rozłąki i mile go zaskoczy.
porady poradnikCodziennie dzwońcie do siebie, opowiadając o tym, jak minął wam dzień, co dobrego w tym czasie się wam przydarzyło.
porady poradnikJeśli nie posiadasz, załóżcie sobie konto na komunikatorze typu gg, lub skape. Dzięki skype, będziecie mieli szansę nie tylko na darmowe rozmowy, ale przy pomocy kamerek internetowych będziecie się również widzieć. Dzięki temu z pewnością łatwiej jest przetrwa c czas rozłąki.
porady poradnikKoniecznie wychodź do ludzi, żyj tak, jak przed rozłąką. Staraj się nie skupiać na tęsknocie, tylko zająć się czymś. Może warto zapisać się na jakiś kurs? Może zawsze marzyłaś o jakimś szkoleniu, ale zawsze brakowało czasu. Teraz jest odpowiednia chwila, by zrealizować swoje marzenia.
krok6Jeśli dni ciągną Ci się w nieskończoność, zakreślaj dni w kalendarzu.
krok7Jeśli jednak dalej rozłąka z partnerem jest dla Ciebie dużym problemem kup gruby zeszyt i stwórz coś w rodzaju pamiętnika pisanego do swojego ukochanego. Przelej na papier wszystkie swoje myśli, obawy, pragnienia. Przekonasz się, jak szybko wraz z przelanymi słowami, wszystkie lęki odchodzą od Ciebie. A będzie to przy okazji doskonały prezent dla Twojej połówki po powrocie do domu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.