Reklama

niedziela, 1 września 2013

Jak zacząć związek?

jak zacząć związekfot. sxc.hu
Budowanie związków to bardzo ciężka praca. Nie wielu z nas wie, jak skutecznie zbudować nowy związek? Wielu, po bolesnych doświadczeniach, po prostu się boi. Pokażemy wam, jak  zacząć związek, który będzie szczęśliwy i oparty na zaufaniu.
porady poradnik
Jeśli dopiero z kimś się rozstałaś lub jeszcze tkwisz w związku, w którym się dusisz, nie zaczynaj kolejnego związku. Nawet, jeśli nie możesz się oprzeć. Zwalcz pokusę. Zawieranie nowego związku w sytuacji, kiedy nie zamknęliśmy spraw z przeszłości, ma marne szanse na rozkwit już na samym początku. Dlatego, jeśli planujesz związać się z kimś nowym, rozpraw się z przeszłością definitywnie.
porady poradnikNiektórzy mówią, że najlepszym lekarstwem na złamane serce, jest nowa miłość. Jednak pośpiechem i przymusowym pakowaniem się w nowe związki, możesz zrobić krzywdę zarówno sobie, jak i nowemu partnerowi. Raczej staraj się poczekać, aż rany się zabliźnią. Przez ten czas zaproponuj mu przyjaźń. Jeśli nowemu partnerowi zależy na tobie, zaczeka i uszanuje twoją decyzję.
porady poradnikJeśli poprzednie twoje związki kończyły się fiaskiem, przeanalizuj je. Wyciągnij wnioski, by w nowym związku ustrzec się tych samych błędów.
porady poradnikNie proponuj facetowi związku. Raczej poczekaj cierpliwie, aż on wyjdzie z inicjatywą. Faceci boją się kobiet, które w tych sprawach wykazują inicjatywę. Twój potencjalny facet może poczuć się „niemęski”.
porady poradnikJak budować związek? Związek zbuduj na zaufaniu, wzajemnym szacunku i miłości. Już na samym początku możecie ustalić pewne zasady. Dzięki temu unikniecie nieporozumień i niemiłych zaskoczeń.
krok6Aby zacząć nowy związek trzeba przede wszystkim znaleźć odpowiednią osobę. Upewnij się, że odbieracie na tych samych falach, świetnie się ze sobą czujecie, macie podobne zainteresowani i w podobny sposób patrzycie na świat. Związek z kimś, przy kim czujesz się dobrze ma szansę na przetrwanie i rozkwit.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.