Reklama

piątek, 22 sierpnia 2014

Jak przewidzieć swoją przyszłość?

Każdy z nas chciałby poznać swoją przyszłość. Czy wyjdzie za mąż, ożeni się, czy zda maturę, ukończy studia, znajdzie pracę i tak dalej. Istnieją jednak sposoby, dzięki którym można uchylić rąbka tajemnicy i odkryć nieco swoją przyszłość. Jak to zrobić? Przeczytaj poniższy wpis.

Karty tarota

Możliwe jest wróżenie z kart tarota, dzięki czemu będziemy w stanie dowiedzieć się wielu interesujących aspektów z naszego życia. Wystarczy udać się do wróżki lub osoby, która biegle posługuje się kartami tarota. Każda z kart ma inne znaczenie, dlatego ważna jest prawidłowa ich interpretacja. Dobra wróżka na pewno odpowie na najbardziej nurtujące Cię pytania, a nawet zdradzi dużo więcej. Niestety, ale na pewno nie poznasz wyników najbliższego losowania Lotto.

Horoskopy

Każdy z nas zna chyba typowe gazetowe horoskopy, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością. Zazwyczaj tworzy się je… wymyślając, w końcu mają one służyć głownie w celach rozrywkowych. Powie o tym każdy, kto pracował w gazecie lub tygodniku, który miał rubrykę „horoskop”. A co powiesz na taki horoskop, który byłby stworzony jedynie na podstawie dokładnej daty Twoich narodzin, wraz z godziną i minutami? Taki horoskop jest bardzo wiarygodny, gdyż w tym dniu, o jednej godzinie i w określonym miejscu narodziłeś się tylko Ty, tak więc będzie on bardzo indywidualny.

Numerologia

Również na podstawie Twojej daty urodzenia, a także imienia i nazwiska możliwe jest stworzenie Twojego dokładnego portretu numerologicznego. W końcu nie ma drugiej osoby, która będzie się nazywać tak samo jak Ty i która narodziła się tego samego dnia. W odczytywaniu prognoz z liczb występuje 9 cyfr – od 1 do 9, a także tzw. wibracje mistrzowskie. W numerologii istnieje także numerologia partnerska, dzięki której możliwe jest interpretowanie, czy stanowisz ze swoim partnerem odpowiedni duet. Numerologia partnerska odpowie Ci na wiele Twoich wątpliwości, czy macie szansę stworzyć udany związek, czy liczby wam sprzyjają itd. Z pewnością warto zrobić taki portret numerologiczny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.