Reklama

czwartek, 19 grudnia 2013

Jak rozkręcić firmę dzięki Google?


jak rozkręcić firmę
Google to w świecie dzisiejszego Internetu potężne narzędzie, które można z powodzeniem wykorzystać do reklamy własnej działalności. Trzeba jednak dostosować się do kilku zasad, aby odnieść sukces na tym polu i szybko rozkręcić działalność. Przeczytaj poniższy poradnik, aby dowiedzieć się jak rozkręcić firmę dzięki Google.
 fot. sxc.hu   

porady poradnikNajpierw musisz stworzyć stronę internetową, a pomocne mogą okazać się również blogi. To właśnie na witrynach powinieneś umieszczać szczegóły swojej działalności, ofertę i przedstawiać się klientowi. Jest to absolutna podstawa, więc zadbaj o to, żeby każda twoja witryna była jak najbardziej profesjonalnie zrobiona. Zamieszczaj tam rzetelne informacje i dużo ciekawych materiałów.
porady poradnikZadbaj o pozycjonowanie strony. Zatrudnij specjalistów lub sam stwórz zaplecze tekstów, w których musisz odpowiednio dopasowywać słowa kluczowe. Mają być one związane z podstawową działalnością firmy, aby klient wpisując jakąś frazę w wyszukiwarkę, mógł zapoznać się właśnie z twoją ofertą.
porady poradnikKorzystaj z bardzo przydatnych narzędzi Google takich jak AdSense i AdWords. Dzięki nim będziesz miał do czynienia z reklamami kontekstowymi, czyli opłata wyniesie tylko tyle, ile jest kliknięć w banner. Oszczędność połączona z efektywnym marketingiem. Aby skorzystać z programów Google, wystarczy założyć konto w odpowiednim miejscu.
porady poradnikAby skutecznie reklamować z Google AdWords musisz tworzyć reklamy i dopasowywać słowa kluczowe, które będą miały związek z twoją działalnością. Tylko wtedy potencjalni klienci trafią na twoją stronę i znajdą dokładnie to, czego szukają.
porady poradnikZawsze stosuj się do regulaminów Google, bowiem każde wykroczenie (np. zbyt duża liczba słów kluczowych w tekście) lub złamanie regulaminu któregoś z programów kosztować cię będzie zakończeniem współpracy, a co za tym idzie straceniem szansy na łatwe i skuteczne reklamowanie w Internecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.