Reklama

środa, 6 listopada 2013

Jak wyeksponować ulubione zdjęcia?


jak wyeksponować zdjęcia
fot. sxc.hu
Piękne zdjęcia, którymi chcemy koniecznie się pochwalić, nie mogą obciążać naszego dysku twardego. Warto wywołać je u fotografa, a następnie stworzyć z nich mozaikę lub w elegancki sposób ozdobić nimi dane pomieszczenie. Jak wyeksponować zdjęcia? Przeczytaj nasz poradnik, aby się tego dowiedzieć!
porady poradnikZatem jak wyeksponować zdjęcia? Jakie ramki dobrać? Przede wszystkim, aby wyeksponować zdjęcia zaopatrz się  w piękne ramki, w których zdjęcia wyglądać będą jeszcze efektowniej. Możesz stawiać je w różnych miejscach, by dodały kolorytu pomieszczenia, w którym się znajdą.
porady poradnikKolaże na ścianie stworzone z małych zdjęć. Stwórz z nich różnego rodzaju figury geometryczne, np. kwadraty, koła czy trójkąty. Te najważniejsze dla ciebie zdjęcia umieść w centrum; zdjęcia zostaną wyeksponowane, a tym samym rzucały się najbardziej w oczy gości.
porady poradnikZainwestuj w półkę na zdjęcia. Kupno takiego regału to bardzo dobry pomysł, bowiem zdecydowanie nadaje ciepła pomieszczeniu. Postaw na nim swoje ulubione zdjęcia, pamiętając o zachowaniu porządku.
porady poradnikPostaw na artystyczny nieład. Zdjęcia możesz postawić na podłodze lub specjalnym stoliku, gdzie nie użyjesz specjalnego klucza ich ułożenia. Niech poniesie cię fantazja i wyjdzie z ciebie artysta!
porady poradnikDopasuj w odpowiedni sposób małe i duże zdjęcia. Sporej wielkości fotografie pasują na pustą ścianę lub tylko częściowo osłoniętą, natomiast te małe na niewielki pusty obszar, bo w przeciwnym razie nikt nie zwróci na nie większej uwagi.
krok6Aby wyeksponować zdjęcia: wyznacz linie, wedle których mają wisieć zdjęcia oraz znajdź jakiś szczegół je łączący, aby nie wyglądały na porozwieszane czy porozstawiane bez jakiegokolwiek ładu.
krok7Najpiękniej zdjęcia w ładnych ramkach prezentują się na okazałej, dużej komodzie. Wykorzystaj to, odkurz mebel i postaw tam te fotografie, które są dla ciebie najbardziej wartościowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.