Reklama

środa, 25 września 2013

Jak znaleźć męża?


jak znaleźć mężafot. sxc.hu
Nadal szukasz swojej połówki? Twoje koleżanki wyszły już za mąż? Nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania męża? Podpowiadamy jak znaleźć męża.

porady poradnik
Zatem jak znaleźć męża? Przede wszystkim zacznij uważnie rozglądać się wokół siebie. Być może Twój idealny kandydat na męża tylko czeka, żebyś go zauważyła. Może to znajomy w pracy, w szkole, albo sąsiad z kamienicy. Najczęściej jest tak, że szczęście jest blisko nas, tylko często go nie zauważamy.
porady poradnikJeśli jednak nie ma nikogo specjalnego, koniecznie zacznij wychodzić z domu. Jeśli do tej pory wieczory spędzałaś w domowym zaciszu, czas wyjść do ludzi. Siedząc w domu, z pewnością nie znajdziesz żadnego kandydata na męża. W kinie, barze, czy dyskotece masz szansę na poznanie kogoś wyjątkowego i ciekawego.
porady poradnikZacznij spotykać się ze znajomymi i wychodzić razem z nimi. Być może w ich gronie znajomych jest ktoś, kto przypadnie Ci do gustu.
porady poradnik
W chwili obecnej istnieje wiele klubów dla samotnych serc, a nawet portali dla singli. Być może to dobry sposób, by poznać kogoś ciekawego. Zapytaj też, czy w twojej okolicy nie są organizowane spotkania i potańcówki dla singli. Swojej połówki możesz poszukać na takich portalach randkowych, jak: edarling.pl, swatka.pl, czy randkowa.pl. To tylko kilka z wielu tego typu portali.
porady poradnikJeśli poznasz już kogoś ciekawego, zanim zdecydujesz się na tego poważny krok, jakim jest małżeństwo, poznaj dobrze swojego partnera. Czasem ludzie nie są tym, za kogo się ich uważa. Dobrym i sprawdzonym sposobem na dokładne poznanie siebie jest wspólne zamieszkanie. Dopiero wtedy tak naprawdę poznajemy siebie nawzajem.
krok6A jeśli Twoje poszukiwania skończyły się fiaskiem i nadal nie znalazłaś swojego przyszłego męża, nie martw się! To jeszcze nie koniec świata! Czasem miłość sama nas odnajduje i pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.