Reklama

wtorek, 24 września 2013

Jak zaprosić chłopaka na wesele?

jak zaprosić chłopaka na weselefot. sxc.huKtóż z nas nie lubi pobawić się na weselu u znajomych? To nie tylko doskonała okazja na zabawę, ale także okazja na poznanie wielu ciekawych ludzi? Tylko, co zrobić, kiedy nie mamy partnera i musimy zaprosić chłopaka na wesele? Podpowiadamy jak zaprosić chłopaka na wesele.
porady poradnik
Zatem jak zaprosić chłopaka na wesele? Najłatwiejszym i najprostszym sposobem, choć niektóre z nas przyprawiającym o palpitację serca, jest powiedzenie wprost naszemu wybrańcowi, że było by nam miło, gdyby wybrał się z nami na wesele do znajomych. Aby go zachęcić do wspólnej zabawy, można oczywiście zachwalać atrakcje, jakie będą na weselu.
porady poradnikJeśli jednak nie jesteś ani otwarta, ani śmiała i na samą myśl zaproszenia go, oblewasz się rumieńcem, spróbuj czegoś innego. Możesz opowiedzieć mu o swoim problemie; że nie masz towarzysza na wesele, a sama nie chcesz na nie iść i liczyć tak naprawdę na jego domyślność. Być może, chcąc Ci pomóc, sam zaproponuje Ci swoje towarzystwo. I wtedy problem masz z głowy.
porady poradnikZanim jednak zaprosimy chłopaka na wesele, musimy najpierw zdecydować się na odpowiedniego kandydata. Przy wyborze warto kierować się sympatią do chłopaka. Nie kieruj się tylko jego wyglądem. Oczywiście warto, by był niebiańsko przystojny, ale miał tez cos do powiedzenia. W końcu będziesz zdana na jego towarzystwo przez cała noc, a być może i podczas poprawin. Nie warto na własne życzenie skazywać się na męczarnie.
porady poradnikJeśli Twoim wybrańcem jest ktoś już Ci znajomy, sprawa jest prosta i spokojnie możesz przejść do dwóch pierwszych punktów.
porady poradnik
Jeśli jednak Twoim towarzyszem ma być ktoś dopiero poznany, zanim zaprosisz go na wesele, wykonaj kilka małych kroczków, żebyście nawzajem się poznali. To mogą być niezobowiązujące rozmowy, „przypadkowe spotkania”. Przez cały ten czas pokaż mu, jak bardzo wyjątkowa jesteś, by w chwili, kiedy zdecydujesz się go zaprosić, bez wahania przyjął Twoje zaproszenie.
Mamy nadzieję, że choć trochę podpowiedzieliśmy Ci jak zaprosić chłopaka na wesele. Życzymy powodzenia! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.