Reklama

środa, 25 września 2013

Jak zniechęcić chłopaka (adoratora)?


jak zniechęcić chłopakafot. sxc.hu
Prześladuje Cię adorator? Z natury jesteś pogodna i otwarta, a facet źle odczytał Twoje zachowanie? Nachodzi Cię swoimi telefonami i zabiega o spotkania? Przeczytaj poniższy poradnik, by dowiedzieć się jak zniechęcić chłopka. Podpowiemy, co zrobić, by dał Ci spokój.
porady poradnik
Zatem jak zniechęcić chłopaka (adoratora)? Delikatnie daj mu do zrozumienia, że źle odebrał Twoje zachowanie i nie jesteś zainteresowana. Możesz z nim porozmawiać i wytłumaczyć mu, że na ogół właśnie takie masz usposobienie i nie szukasz teraz związku.
porady poradnikJeśli to nie pomoże, staraj się go unikać. Nie odbieraj telefonów, nie odpisuj na smsy czy maile. W ostateczności, zmień numer telefonu. Nic tak nie zniechęca, jak ignorancja i lekceważenie.
porady poradnikPodczas rozmowy z nim okaż swoje znudzenie poprzez ziewanie, odchylanie się od niego, okazywanie zainteresowania innym znajomym. Skoro nie słowa, to może mowa ciała do niego dotrze. Pamiętaj też o pozycji zamkniętej, czyli o rękach założonych na siebie lub skrzyżowanych nogach. Taka postawa daje do zrozumienia rozmówcy, że nie jesteś zainteresowana. Możesz też drapać się po nosie, zerkać na zegarek.
porady poradnik
Pamiętaj, by koniecznie nie patrzeć mu w oczy. Staraj się raczej rozglądać na boki. Kontakt wzrokowy, to jednoznaczne zaproszenie do rozmowy, a przecież właśnie tego chcemy uniknąć.
porady poradnikJeśli Cię zagaduje, szukaj wymówki, by jak najszybciej go pożegnać. Możesz też na jego oczach flirtować z innym mężczyzną. Jeśli będzie rozumny, zauważy, że nie jesteś nim zainteresowana.
krok6Jeśli żaden ze sposobów nie pomaga, poproś waszych wspólnych znajomych o pomoc. Może komuś z nich uda się dotrzeć do Twojego nieszczęsnego adoratora i przemówić mu do rozsądku.
krok7Jeśli jednak Twój wielbiciel staje się natarczywy, albo agresywny, jeśli nachodzi Cię lub grozi Ci, nie wahaj się zgłosić ten fakt na policję. Takie zachowania trzeba zwalczać już w zarodku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.