Reklama

poniedziałek, 2 grudnia 2013

Jak pisać artykuły reklamowe?

jak pisać artykuły reklamowe
fot. sxc.hu
Skuteczny marketing byłby dzisiaj niemożliwy, gdyby nie zamieszczanie artykułów reklamowych, dzięki którym może pojawić się ruch na twojej stronie. Odpowiednie ich tworzenie pomoże w reklamie produktu lub witryny. Z naszymi wskazówkami dowiesz się jak pisać artykuły reklamowe.

porady poradnikNajważniejsza jest jakość tekstu i o tym trzeba pamiętać w pierwszej kolejności. Nikt nie wymaga, aby artykuły były poematami, ale warto uważać na gramatykę i ortografię, by treść była przyswajalna, a czytanie przyjemne.
porady poradnik
Dbaj o prostotę tekstu. Niech nie będzie on zawiły, a zdania poczwórnie złożone. Krótkie (choć bez przesady), lecz treściwe zdania są najlepiej przyswajalne przez ludzki umysł.
porady poradnikPamiętaj o doborze odpowiednich słów kluczowych. Należycie wykorzystane frazy pozwolą na zwiększenie ruchu na stronie, a ty sam musisz zdecydować jakie to mają być słowa i jak często powinny się pojawiać. Zwróć uwagę, aby nie było ich za mało lub za dużo, bo wtedy tekst staje się sztucznym. Kilka takich słów (3-4) w zupełności wystarczy.
porady poradnikDobierz właściwy tytuł. Czytelnik zawsze rozpoczyna od samej góry, więc tytuł artykułu powinien poinformować o jego treści, a najlepiej, gdyby był ciekawy i intrygujący. Żeby czytelnik nie wyłączył strony tuż po przeczytaniu tytułu, musicie postarać się, by był on oryginalny.
porady poradnikPostaraj się o interesującą treść. Nie liczy się tylko forma artykułu, ale również jego wartość merytoryczna. Zrób więc wszystko, aby zainteresował on czytelnika i nie był schematyczny, bo to pierwszy krok do opuszczenia strony…
krok6Pisz o tym, co jest najważniejsze, czyli co chcesz artykułem zareklamować. Nie bój się używać nazw, podawać linków, a także pisać czegoś o sobie. Grunt to fakt, że czytelnik dowie się czegoś o twoim produkcie czy też stronie, jaką prowadzisz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.