Reklama

poniedziałek, 9 września 2013

Jak zacząć rozmowę z nieznajomym lub nieznajomą?


jak zacząć rozmowęOd jakiegoś czasu spotykasz przystojnego nieznajomego lub piękną nieznajomą kobietę?  Marzysz o nim/ niej, ale nie masz odwagi i zastanawiasz się jak zacząć rozmowę? Pokażemy Ci kilka sposób na to jak zacząć rozmowę i jak przełamać pierwsze lody.
porady poradnik
Jak zacząć rozmowę? W kontaktach z innymi ludźmi najważniejszy jest przede wszystkim, sposób, w jaki samych siebie postrzegamy. Ludzie widzą nas takimi, jak sami się widzimy. Jeśli patrząc w lustrze widzisz zahukaną i nieśmiałą dziewczynę (lub nieśmiałego chłopaka), możesz być pewny/pewna, że nikt nie zwróci na Ciebie uwagi. Musisz uwierzyć w siebie i swoje zalety. A z pewnością jest ich wiele. A zatem nos do góry i więcej wiary w siebie!
porady poradnikNie bój się! Twój przystojny nieznajomy lub nieznajoma z pewnością Cię nie pogryzie, jeśli do niego zagadasz. Wręcz przeciwnie. Połechtasz jego/jej ego. Będzie dumny i zadowolony, że zwróciłaś na niego swoją uwagę. A więc powinnaś postarać się nawiązać z nim kontakt i zacząć rozmowę.
porady poradnikRozmowę z nieznajomym można rozpocząć na wiele sposobów. Zazwyczaj są one uzależnione od sytuacji, w jakiej się znajdujemy. I to najczęściej sytuacja podsuwa nam gotowe rozwiązania. Jeśli stoimy w kolejce, albo czekamy w nudnej kolejce do lekarza, możesz najpierw kilka razy się uśmiechnąć serdecznie. Jeśli Twój uśmiech nie sprowokuje go do rozmowy, sama podejmij wyzwanie. Możesz zauważyć, że dość długo się czeka do lekarza, albo zażartować. Jeśli stoisz w kolejce w sklepie możesz zapytać, gdzie znaleźć produkt, który znajduje się właśnie w koszyku nieznajomego.
porady poradnikJeśli nieznajomy pracuje z tobą, możesz zagadnąć go podczas śniadania, albo poprosić o pomoc przy, na przykład, psującym się komputerze. Sposobów jest wiele. Zdaj się tylko na swoją intuicję, a sama podsunie ci skuteczny sposób na to jak zacząć rozmowę.
porady poradnik
W rozmowie bądź czarująca, uśmiechaj się i staraj się być zabawna. Kontroluj swoją mowę ciała. W żadnym przypadku nie narzekaj, by nie odebrał cię, jako marudę.
Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię choć trochę do przełamania lodów i podpowiedzieliśmy jak zacząć rozmowę. Życzymy powodzenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.