Reklama

wtorek, 10 września 2013

Jak poznać faceta marzeń?

jak poznać facetaKażda z nas, niezależnie od wieku, charakteru czy wyglądu, marzy o mężczyźnie swoich marzeń. Dla jednych jest on uosobieniem atlety, dla innych będzie to wrażliwy intelektualista. Pytanie tylko, gdzie go znaleźć i jak go poznać? Podpowiadamy jak poznać faceta marzeń.
porady poradnik
A zatem jak poznać faceta? Swoje poszukiwania wymarzonego chłopaka zacznij przede wszystkim od ustalenia, jaki powinien on być. Najlepiej spisz sobie na kartce wszystkie cechy, które powinien posiadać. To ułatwi ci poszukiwania i zawęzi grupę potencjalnych kandydatów.
porady poradnikTeraz, kiedy masz już spisane wszystkie cechy, jakie powinie posiadać, można przystąpić do jego poszukiwań. Nie zrażaj się, jeśli okaże się, że twoej poszukiwania ciągną się czasie. Twój wymarzony facet z pewnością, gdzieś na ciebie czeka.
porady poradnikRozejrzyj się uważnie wokół siebie. Być może miłość jest blisko ciebie, tylko tego nie zauważasz. Przypatrz się uważnie sowim kolegom i znajomym w szkole, pracy. Być może któryś z nich jest właśnie tym wymarzonym.
porady poradnikZnając cechy, wiesz, gdzie szukać swojego mężczyzny. Jeśli marzy ci się muskularny i silny atleta, może warto zapisać się na siłownię i tam się rozejrzeć. Intelektualisty możesz szukać w bibliotece, na uczelni.
porady poradnikJeśli mimo gorączkowych poszukiwań, nadal jesteś samotna, zgłoś się do agencji matrymonialnej lub internetowych portali randkowych. Na podstawie przedstawionych przez ciebie cech charakteru, jakie powinien posiadać twój wymarzony facet, zostaną ci przedstawione konkretne kandydatury. Kto wie, a nuż znajdziesz tam swoją miłość.
krok6Wychodź do ludzi i bądź otwarta. Nie skreślaj faceta tylko dlatego, że lekko odbiega od twojego wzorca. Czasem po bliższym poznaniu, ktoś, kto wydawał się nam mało atrakcyjny, okazuje się strzałem w dziesiątkę i miłością na całe życie.
krok7Nawet, jeśli mimo starań nie znajdziesz swojego chłopaka, nie trać wiary. Miłość zawsze nas znajdzie w najmniej spodziewanym momencie i miejscu. Wystarczy tylko dobrze się rozglądać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.