Reklama

poniedziałek, 9 września 2013

Jak poderwać faceta na imprezie?


jak poderwać facetaBędąc singielką, imprezy organizowane przez znajomych, to doskonała okazja nie tylko na świetną zabawę, ale także na spotkanie wielu ciekawych ludzi. Czasem jednak brakuje nam odwagi, by kogoś poznać, a co dopiero poderwać. Podpowiemy Ci, jak się przełamać i jak poderwać faceta na imprezie.
porady poradnik
Wybierając się na imprezę, starannie się do niej przygotuj. Zadbaj o odpowiednią fryzurę, delikatny makijaż, a także strój, który będzie w pełni pokazywał twoje atrybuty, a mankamenty maskował. Na imprezie, gdzie nie ma czasu na bliższe poznania, to właśnie wygląd ma decydujące znaczenie w pierwszym kontakcie z drugim człowiekiem.
porady poradnikA więc jak poderwać faceta? Sposobów na poderwanie faceta na imprezie jest tak naprawdę wiele. Wszystko zależy od twojego charakteru. Niektóre kobiety od razu przystępują do ataku i nawiązują rozmowę z nieznajomym najzwyklejszym na świecie „cześć”.
porady poradnikJeśli do nich nie należysz, poproś o pomoc waszego wspólnego znajomego. Może was sobie przedstawić, a wtedy problem masz z głowy. Podczas rozmowy staraj się być naturalna, otwarta, uśmiechnięta. Utrzymuj cały czas kontakt wzrokowy, przeczesuj palcami swoje włosy. Uważnie go słuchaj i pytaj, jeśli czegoś nie zrozumiesz. Widząc twoje zainteresowanie, poczuje się doceniony.
porady poradnikKiedy brakuje ci odwagi lub jesteś ostrożna, możesz najpierw kilka razy uśmiechnąć się do nieznajomego. Być może prawidłowo odczyta twoje intencje i sam rozpocznie rozmowę. Jeśli jednak twoje wysiłki pójdą na marne, podejdź do niego (najlepiej, kiedy będzie sam) i zagadaj. Możesz zapytać, jak się bawi, albo jaki napój pije, bo wygląda bardzo ciekawie. Jeśli facet będzie zainteresowany, z chęcią pociągnie rozmowę.
porady poradnikBędąc na imprezie, zanim poderwiesz faceta, najpierw go poobserwuj. Koniecznie sprawdź, czy na jego palcu nie błyszczy obrączka lub jej ślad. Związek z zajętym mężczyzną to chyba ostania rzecz, na jakiej ci zależy.
krok6A jeśli podryw się nie uda, nie zrażaj się. Ćwiczenia czynią mistrza. W tym przypadku mistrzynię.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.