Reklama

niedziela, 8 września 2013

Jak nakłonić mężczyznę do zwierzeń?

jak nakłonić mężczyznę do zwierzeń
Ze zwierzeniami u mężczyzn jest tak samo, jak z rozmową o uczuciach. Kultywując wzór mężczyzny silnego i pewnego siebie, mężczyźni unikają sytuacji, w których ich autorytet, został podkopany. Jak zatem nakłonić mężczyznę do szczerej rozmowy oraz zwierzeń?
porady poradnik
Musisz zrozumieć, że zwierzenia, czy rozmowa o uczuciach to w przypadku mężczyzn dość delikatny temat. Okazanie swoje słabości mogłoby (zdaniem większości facetów) skutecznie nadszarpnąć jego pozycję silnego i pewnego siebie faceta.
porady poradnikJeśli chcesz nakłonić swojego faceta do zwierzeń, rób to malutkimi kroczkami. Zbyt duży pośpiech i nacisk z twojej strony może go tylko rozdrażnić i zniechęcić do rozmowy. Przecież nic się nie stanie, jeśli będziesz musiała poczekać jeszcze kilka dni.
porady poradnikStworzenie w tym celu odpowiedniej atmosfery, to już połowa sukcesu. Postaraj się, żeby nikt wam nie przeszkadzał. Przygotuj, na przykład, romantyczną kolację przy blasku świec. Zaciemnij pokój, włącz nastrojową muzykę. Taka atmosfera udzieli się z pewnością twojemu partnerowi i łatwiej będzie ci nakłonić go do szczerej rozmowy.
porady poradnikUpewnij się, że twój mężczyzna nie jest zmęczony lub rozdrażniony. Jeśli ma za sobą ciężki dzień, rozmowę przesuń na inny dzień, kiedy twój partner będzie się lepiej czuł. Jeśli będziesz go zmuszać, zamiast zwierzeń, wieczór może skończyć się kłótnią. A przecież nie taki był twój zamiar.
porady poradnikJeśli nie wiesz, jak podejść swojego faceta, może zwierzenia zacznij od siebie. Jeśli twój mężczyzna zobaczy, że się przed nim otworzyłaś, być może sam zdecyduje odpłacić ci się tym samym i w końcu usłyszysz od niego szczere wyznania, na jakie czekasz od dłuższego czasu. Jeśli twój facet jest bardzo spięty, spróbuj go może najpierw zrelaksować delikatnym masażem.
krok6Nawet, jeśli twoja pierwsza próba skończyła się fiaskiem, nie poddawaj się. Następnym razem na pewno pójdzie ci lepiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.