Reklama

piątek, 26 lipca 2013

Rozjaśnianie włosów - poznaj naturalne metody.

Marzysz o blond włosach lub delikatnych jasnych refleksach? Jednak nie chcesz ich farbować, bo zależy Ci jedynie na delikatnym efekcie? Podpowiadamy Ci jak rozjaśnić włosy naturalnymi metodami.


1. Rozjaśnianie włosów stanie się proste za sprawą rumianku. Wystarczy, że po umyciu wypłuczesz w odwarze z rumianku, pozostawisz na 5 minut, a następnie spłuczesz włosy. Czynność powtarzaj do uzyskania wymarzonego efektu.

2. Aby rozjaśnić włosy możesz także skorzystać z miodu. Wystarczy, że przyrządzisz maseczkę z miodu i wody, całość pozostawisz na noc na włosach, a rano spłuczesz. Włosy delikatnie się rozjaśnią, a dodatkowo odżywią.

3. Kolejną metodą rozjaśniania włosów jest przygotowanie wywaru z bławatka. Przegotuj wodę, wrzuć garść kwiatów bławatka, zamocz w nim włosy, pozostaw na kilka godzin. Czynność powtarzaj do chwili uzyskania właściwego efektu.

Przedstawione powyżej metody rozjaśnią Twoje włosy w delikatny sposób. Dlatego, aby uzyskać wymarzony efekt należy zabiegi powtarzać kilka razy w tygodniu. Z bławatka uzyskasz odcień siwo-platynowy, natomiast z rumianku i miodu odcień bardziej żółto- złoty. 
Jak widzisz rozjaśnianie włosów nie jest trudne, wymaga jedynie dużej cierpliwości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.