Reklama

środa, 18 września 2013

Jak zapomnieć o byłym chłopaku?


jak zapomnieć o byłymfot. sxc.hu
Były chłopak, to dla dziewczyny prawdziwa zmora. Tym bardziej, jeśli była to jej pierwsza wielka miłość. Ciężko o nim zapomnieć, a jeśli to on zdecydował o waszym rozstaniu, ciężko się po takim ciosie pozbierać. Przeczytaj poniższy poradnik, aby dowiedzieć się jak zapomnieć o byłym. Oto kilka rad jak zapomnieć o byłym chłopaku.

porady poradnik
Wiem, że to bardzo trudne i w krótkim czasie po rozstaniu, wręcz nierealne, ale staraj się przetłumaczyć sobie, że tak jest dla ciebie lepiej. Być może wspólna przyszłość nie była Wam pisana w gwiazdach.
porady poradnikJak zapomnieć o byłym? Jeśli to on zdecydował o waszym rozstaniu, tłumacz sobie codziennie, że jesteś wyjątkową i wartościową osobą i że twój eks wiele stracił, zrywając z tobą. Jednocześnie pamiętaj, że na świecie są miliony facetów, którzy tylko czekaj, by cię poznać.
porady poradnikWykasuj jego numer telefonu, a jeśli znasz go na pamięć ( a niestety z głowy ciężko wyrzucić), umów się ze swoją przyjaciółką, że kiedy tylko najdzie cię ochota zadzwonić do eksa, zadzwoń do niej.
porady poradnik
Jeśli macie wspólne zdjęcia, schowaj je na jakiś czas, aż będziesz mogła je spokojnie, bez wylewania jeziora łez, oglądać.
porady poradnikNiektórzy mówią, że aby pozbyć się ze swojego życia byłego chłopaka, dobrze jest spalić wszystkie wasze listy i zdjęcia.
krok6Jeśli masz w sobie dużo gniewu i złości, może warto zacząć boksować poduszkę myśląc o byłym. W ten sposób rozładujemy negatywne emocje i spięcie.
krok7Jeśli twój były chłopak nie daje ci spokoju i nęka cię telefonami, zmień numer telefonu i poproś waszych wspólnych znajomych, by nie udostępniali mu twojego nowego numeru.
krok8Czasem pomocna może być kilkudniowa wyprawa. Zmiana otoczenia i środowiska potrafi zdziałać naprawdę cuda. Możesz jechać sama, albo ze znajomymi.
krok9Niektórzy mówią, że najlepszym sposobem na zapomnienie o byłym chłopaku, jest nowa miłość. Zaufaj mi. To nie jest dobry sposób. Aby zacząć nowy związek, trzeba najpierw zamknąć stare sprawy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.