Reklama

sobota, 21 września 2013

Jak przygotować się do randki?


jak przygotować się do randkifot. sxc.hu
Już za kilka dni wybierasz się na randkę z wymarzoną dziewczyną lub chłopakiem Twoich marzeń. Chcesz, żeby wszystko było idealne i randka należała do udanych. Podpowiemy Ci, jak przygotować się do randki z punktu widzenia mężczyzny oraz kobiety.
porady poradnik
Jeśli jesteś facetem, który zaprasza swoją dziewczynę na randkę, starannie dobierz miejsce waszej randki. Najlepiej wcześniej dowiedz się, co twoja wybrana lubi robić, w jaki sposób spędzać czas. Zawczasu też zorientuj się, czym się interesuje. W ten sposób będziesz miał czas na przygotowanie się do randki i będziesz pewnie, że nie zabraknie wam tematów do rozmowy.
porady poradnikJeśli masz już zaplanowane miejsce randki i tematy do rozmowy, zadbaj o swój wizerunek. Dobierz odpowiedni strój. Pamiętaj, by wyglądać schludnie i czysto. Weź prysznic, użyj perfum, wyczyść swoje paznokcie. Zwłaszcza, jeśli wykonujesz, na co dzień ciężką pracę.
porady poradnikPamiętaj o dobrych manierach, otwieraniu drzwi przed partnerką, byciu dowcipnym i czarującym. Masz wtedy szansę na bardzo udaną randkę, a nawet na jej powtórkę.
porady poradnik
Jeśli jesteś dziewczyną:
Dobierz odpowiedni strój. Pamiętaj, by nie był zbyt wyzywający i zbyt wiele odsłaniał. Faceci lubią kobiety tajemnicze i zagadkowe. Dobierz strój, który będzie podkreślał twoje walory, a tuszował twoje niedoskonałości.
porady poradnikKoniecznie odwiedź kosmetyczkę. Przyda się regulacja brwi i likwidacja wąsika, jeśli taki na swoje nieszczęście posiadasz.
krok6
Przed randką weź prysznic, wydepiluj ciało, użyj balsamów i perfum. Najlepiej delikatnych, zbyt intensywne perfumy mogą odstraszyć twojego partnera.
krok7Ułóż włosy i zrób sobie delikatny makijaż. Pamiętaj, że faceci wolą u kobiet makijaż delikatni subtelny.
krok8Pięknie uczesana, ubrana w ekstra ciuchy, ruszaj na swoją wymarzoną randkę. Uśmiechaj się, bądź dowcipna, pokaż się od swojej najlepszej strony.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.