Reklama

czwartek, 19 września 2013

Gdzie iść z dziewczyną na randkę?


gdzie iść na randkęfot. sxc.hu
Zapewne zastanawiasz się gdzie iść na randkę z dziewczyną. Pierwsza randka to bardzo ważny moment zarówno dla ciebie, jak i twojego partnera (partnerki). Na randce nie tylko ważne jest to, jak oboje wyglądacie, ale przede wszystkim dokąd się wybieracie. Źle dobrane miejsce może skutecznie pogrzebać wasze szanse na miły wieczór. Oto kilka miejsc, gdzie iść na randkę.
porady poradnik
Zatem gdzie iść na randkę? Park. Nie ma nic bardziej romantycznego niż spacer wieczorkiem po parku. Oświetlone alejki, śpiew ptaków. Czyż może być coś piękniejszego? Park daje wam szansę na spokojną rozmowę i swobodę. W zależności od kondycji możecie spacerować lub odpocząć na ławce.
porady poradnikWieczorny spacer po mieście. Cisza i oświetlenie, nadają wieczorowi specyficzny nastrój. Takie otoczenie sprzyja wyznaniom i uczuciom.
porady poradnikKino. Miejsce bardzo popularne na randkę. Zapraszając dziewczynę na randkę do kina upewnij się, czy jest zwolenniczką małych, nastrojowych kin, czy też multipleksów z popcornem i napojami. Zły dobór kina i repertuaru może popsuć twoje szyki, dlatego pozwól, by to ona wybrała film, na jaki się wybierzecie.
porady poradnikOgród botaniczny, ogród zoologiczny. Pozwolą się wam poznać bliżej,. To miejsca, gdzie możecie poznać się bliżej, poznać swoje zainteresowania i przy okazji świetnie się bawić. W niektórych ogrodach botanicznych przygotowane są specjalne romantyczne zakątki dla osób zakochanych. Może warto odwiedzić takie miejsca na swoje randce.
porady poradnikTeatr. Być może dziewczyna, która skradła twoje serce kocha teatr. W takim przypadku zaproś ją na jakiś fajny spektakl, najlepiej komedię. Duża dawka śmiechu to doskonały sposób na udaną randkę.
krok6
Kawiarnia. Bardzo popularnym miejscem randek jest kawiarnia, czy też restauracja. Delektując się przepysznym deserem Mozeli spokojnie poznać siebie nawzajem. Romantycznym może okazać się wspólne jedzenie loda. Tylko upewnij się najpierw, że dziewczyna ( czy też chłopak) podziela twoje zdanie na temat jedzenia z jednego pucharka.
krok7Miejsc na udana randkę jest wiele. Wszystko zależy od tego, co lubicie robić, a także, w jaki sposób spędzać czas. A jeśli między wami nie zaiskrzy lub zbyt się od siebie różnicie, nawet najromantyczniejsze miejsce nie sprawi, ze randka będzie należeć do udanych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.