Reklama

czwartek, 15 sierpnia 2013

Jak schudnąć po ciąży?


jak schudnąć po ciążyfot. sxc.hu
Wiele kobiet po urodzeniu dziecka nie może sobie poradzić, że swoim wyglądem. Co zrobić by mieć ładną, zgrabną sylwetkę po urodzeniu dziecka? Jak schudnąć po ciąży w bezpieczny sposób?

porady poradnik
Jedną z podstawowych zasad w prawidłowym powrocie do formy sprzed ciąży, jest regularna gimnastyka. Im wcześniej zaczniesz ćwiczyć, tym szybciej uda ci się osiągnąć pożądane efekty.
porady poradnikOdpowiednio dobrane ćwiczenia poprawią ogólną kondycję twojego organizmu, wzmocnią mięśnie twojego ciała, pomogą wyrzuceniu niezbędnych kilogramów, a także przywrócą napięcie mięśniowe. Regularne ćwiczenia zmniejszają tez ryzyko występowania depresji poporodowej.
porady poradnikJeśli dysponujesz wolnym czasem, możesz zapisać się na Masz do wyboru: zapisać się na ćwiczenia poporodowe, fitness lub jogę. Jeśli wolisz ćwiczyć w zaciszu domowym, kup książkę, płytę, które podpowiedzą i wskażą jak prawidłowo dobrać ćwiczenia i je wykonywać. Dzięki regularnej gimnastyce będziesz bardziej radosna, szczęśliwa i zadowolona.
porady poradnikUzbrój się w cierpliwość. Kilogramy, które tak łatwo przybywają w ciąży, po porodzie ciężko zgubić. Jednak dzięki zaparciu się w sobie i jasno określonemu celowi, wszystko jeszcze przed tobą.
porady poradnikJeśli będziesz ćwiczyła sama w domu, to zrób sobie plan ćwiczeń. Zaczynaj zawsze od rozgrzewki. Najlepsze efekty są wtedy, kiedy będziesz ćwiczyć krótko, ale regularnie. W czasie ćwiczeń i po zakończeniu ich pamiętaj o wodzie mineralnej. Możesz ćwiczyć też wspólnie z maluchem, będzie to świetna zabawa dla ciebie i dla dziecka.
krok6Odchudzając się, warto zadbać też o skórę, ponieważ jest ona narażona na utratę jędrności. Z zabiegów pielęgnujących najważniejszy jest regularny masaż ciała, nawilżanie i odżywianie skóry. Maseczka na twarz, manicure i pedicure sprawią, że poczujesz się zrelaksowana i piękna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.