Reklama

niedziela, 28 lipca 2013

Jak rozjaśnić ciemne włosy? ● ● ● Czym rozjaśnić włosy?

Masz ochotę na drobną zmianę w swoim wyglądzie? Zastanawiasz się jak rozjaśnić ciemne włosy, tak by nadać im jasnych refleksów? Przeczytaj poniższe porady, z których dowiesz się czym rozjaśnić włosy.
Rozjaśnianie włosów kłączem tataraku

Kłącze tataraku wpłynie pozytywnie na kondycję Twoich włosów, pobudza wzrost włosów, usuwa łupież, a dodatkowo rozjaśni ciemne włosy. Przygotuj odwar, a potem przepłucz nim włosy.

Należy przygotować 2 łyżki kłączy tataraku (możesz kupić w sklepie zielarskim, na serwisach aukcyjnych albo aptece) oraz 1 szklankę ciepłej wody. Zalej kłącze, ostudź, a potem nałóż na włosy.

Rozjaśnianie włosów płukanką z kwiatów lipy

Również płukanka z kwiatów lipy nada włosom jaśniejszych refleksów, o odcieniu żółtym. Przygouj odwar tak jak w przypadku kłącza tataraku.

Rozjaśnianie włosów kwiatem nagietka

Przygotuj odwar: zalej 3 łyżki płatków nagietka gorącą wodą, gotuj kilka minut. Następnie nałóż na włosy.

Rozjaśnianie włosów kwiatem bzu czarnego

Kwiaty bzu czarnego mają wiele kosmetycznych właściwości: rozjaśniają piegi i działają chłodząco na oparzenia słoneczne. Również rozjaśniają włosy. 

Rozjaśnianie włosów piwem

Jasne piwo doda Twoim włosom jasnych refleksów. Zanurz włosy w piwie, a potem wyjdź na słońce. Po pół godzinie umyj włosy tak jak zwykle.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci i już wiesz jak rozjaśnić ciemne włosy. To czym rozjaśnić włosy ma także wpływ na ich odcień. I jest to albo popielaty blond lub złoty blond.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.