Reklama

czwartek, 5 września 2013

Jak podrywać dziewczyny?


jak podrywać dziewczynyfot. sxc.huGłowę niejednego mężczyzny, czy chłopaka zaprzątają sposoby podrywania dziewczyn. Zastanawiasz się, jak zagadać do niej i skutecznie ją poderwać? Przeczytaj poniższe wskazówki, aby dowiedzieć się jak podrywać dziewczyny.
porady poradnik
Dziewczyny, a przynajmniej większość, lubi pewnych siebie i zdecydowanych mężczyzn. Jeśli jesteś zainteresowany jakąś dziewczyną, pokaż jej swoją męskość. Bądź pewny siebie, ale oczywiście nie przesadzaj, by nie odebrała cię za pyszałka, czy też ignoranta.
porady poradnikMimo bardzo dużej ilości utartych „tekstów na podryw”, staraj się ich unikać. Są już przestarzałe i nie działają na dziewczyny. Odpuść sobie teksty typu „cześć lala” czy też „niezła kiecka”. Mówiąc do kobiety takie rzeczy, pogrążasz się na samym początku.
porady poradnikA więc jak podrywać dziewczyny? Bądź czarujący, dowcipny i szarmancki. Otwórz przed nią drzwi, przepuść przodem. Jeśli idziesz z nią do restauracji, koniecznie odsuń krzesło, na którym będzie mogła usiąść. Pozwól, by to ona wybrała danie lub film, jaki wspólnie macie obejrzeć. Oczywiście zapłać za was oboje. Nic bardziej nie popsuje randki, niż brak portfela.
porady poradnikKomplementuj ją. Kobiety lubią czuć się podziwiane i wzbudzać zachwyt swojego partnera, tym bardziej, jeśli dość sporo czasu poświęciły na przygotowania do spotkania z tobą.
porady poradnikJeśli chcesz poderwać atrakcyjną dziewczynę stojącą z tobą w kolejce czy to w sklepie, czy w przychodni, lub koleżankę z pracy, zagadaj do niej, wykorzystując na temat rozmowy sytuację, w jakiej się znaleźliście. Nie spiesz się, swój cel osiągając małymi krokami. Nie proponuj od razu randki, bo możesz ją spłoszyć.
krok6Metodę podrywu dostosuj do dziewczyny. Jeśli tylko masz możliwość zaobserwuj, co lubi robić, czym się zajmuje. W ten sposób łatwiej będzie ci do niej dotrzeć. Każda kobieta jest inna i nie na każdą zadziała ten sam tekst lub ta sama metoda podrywania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.