Reklama

wtorek, 13 sierpnia 2013

Jak wybrać prezent dla dziewczyny?


prezent dla dziewczynyfot. sxc.hu
Prezent dla dziewczyny to dylemat niejednego chłopaka, który boi się, że nie trafi w jej gust lub kompletnie nie wie, co sprawi jej radość. Przeczytaj poniższy poradnik, aby dowiedzieć się jak wybrać prezent dla dziewczyny. A więc kupując prezent dla dziewczyny:
porady poradnik
Pamiętaj, że każdy ma swój gust i to, co Ciebie zachwyciło, niekoniecznie jej musi się spodobać.
Nigdy nie kupuj jej tego samego, co wcześniej kupiłeś innej dziewczynie, nawet swojej siostrze. Dziewczyny lubią czuć się wyjątkowo i wiedzieć, że traktuje się je indywidualnie.
porady poradnikPomyśl o tym co lubi, czym się interesuje. Jeśli ma jakąś pasję spróbuj prezent powiązać właśnie z nią. Bezpiecznym prezentem będzie książka, płyta ulubionego zespołu bądź film na DVD.
porady poradnikOdpowiedz sobie na pytanie, jak wygląda jej poczucie humoru. Jeśli uwielbia się śmiać, może być to zabawny drobiazg, ale jeśli woli otaczać się przedmiotami wytwornymi, pomyśl raczej o elegancji. Klasyczna srebrna lub złota biżuteria na pewno sprawi jej radość. Spośród kolczyków, bransoletek i łańcuszków na pewno wybierzesz coś co powinno się jej spodobać. Unikaj pierścionków, chyba, że masz zamiar się jej oświadczyć!
porady poradnikDobierz go do stylu życia, jaki prowadzi, jeśli np. jest romantyczką możesz wybrać zestaw eleganckich świec, a jeśli uwielbia imprezy, może być to np. zestaw modnych kolczyków. Unikaj kosmetyków, ponieważ może okazać się, że ma ulubioną firmę bądź na jakieś kosmetyki jest po prostu uczulona. Spróbuj podpytać siostrę lub koleżankę, może marzy jednak o jakiś klasycznych perfumach?
porady poradnikJeśli jest to osoba bliska Twojemu sercu spróbuj znaleźć prezent, w który włożysz cząstkę siebie. Przygotuj romantyczną kolację, wybierz się z nią na 1-,2- dniową wycieczkę. Spróbuj wymyśleć coś nietuzinkowego. Wypożycz elegancki samochód i zabierz ją na wycieczkę za miasto. Innym pomysłem jest zlecenie wykonania waszego wspólnego portretu artyście, a następnie oprawienie go w piękną ramę. Ciekawym pomysłem jest zmontowanie filmu z życzeniami od obcych ludzi z całego świata, w różnych językach (odpowiednio wcześniej wyślij prośbę do użytkowników np. youtube; przykłady dostępne są w sieci). Podarowanie jej książki lub płyty powinno się jej spodobać, ale oryginalnym pomysłem na pewno będzie zachwycona!
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.