Reklama

środa, 14 sierpnia 2013

Jak wybrać prezent dla chłopaka?

prezent dla chłopakafot. sxc.hu
Zbliża się święto Twojego chłopaka, a Ty nadal nie wiesz, co mogłabyś mu kupić żeby trafić w jego gust. Przeczytaj poniższe rady, które pomogą Ci dokonać wyboru i z których dowiesz się jak wybrać prezent dla chłopaka.

porady poradnik
Zanim udasz się na zakupy odpowiedz sobie na pytania, jaki ma charakter i poczucie humoru.
Prawdopodobnie znasz go na tyle dobrze, aby wiedzieć, co lubi bądź czym się interesuje; jeśli sportem, możesz kupić gadżet z jego ulubioną drużyną. Jeżeli jest fanem jakiegoś zespołu - kup mu płytę.
porady poradnikPamiętaj, że mężczyźni przede wszystkim lubią prezenty oryginalne lub z poczuciem humoru, żadnych praktycznych prezentów jak np. skarpetki!
porady poradnikJeśli tak naprawdę nie wiesz, co sprawiłoby mu radość, zawsze możesz zapytać jego siostry, kumpli, oni najlepiej będą wiedzieć.
porady poradnikMężczyzna to typ, który uwielbia się chwalić. Nie kupuj więc mu poduszeczek do przytulania czy bokserek w serduszka, postaw raczej na coś, z czym chętnie pobiegnie do znajomych, coś czym będzie mógł przed nimi zaszpanować.
porady poradnikChłopcy całe życie są jak małe dzieci i dlatego, jeśli np. lubi samochody, możesz kupić mu miniaturową replikę jego ulubionego modelu samochodu.
krok6Zawsze też możesz kupić zestaw kosmetyków, przy czym staraj się unikać antyperpsirantów- ponieważ mógłby to źle odebrać. Dobrej jakości perfumy na pewno będą świetnym pomysłem.
krok7Jeśli jednak chcesz, aby poczuł, że włożyłaś w ten prezent swoje serce, możesz kupić mu drobiazg, a do tego przygotować własnoręcznie kolację. Możesz wymyśleć coś bardziej nietuzinkowego i zorganizować wypad na quady, wypożyczyć na kilka godzin luksusowy samochód. Kolacja w nietypowym miejscu również powinna sprawić mu przyjemność. Jeżeli Twój chłopak jest miłośnikiem sportów ekstremalnych może watro pomyśleć o bungee, rajdach ekstremalnych, wspinaczce lub skoku ze spadochronem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.