Reklama

niedziela, 15 września 2013

Jak poderwać chłopaka na facebooku?

jak poderwać chłopaka na ggfot. sxc.hu
Znasz fajnego chłopaka, ale nie wiesz jak do niego zagadać? Wiesz, że ma profil na facebooku? To doskonały sposób na podryw wymarzonego faceta. Przeczytaj poniższe porady, aby dowiedzieć się jak poderwać chłopaka na facebooku.

porady poradnik
Zanim zaczniesz go podrywać, zorientuj się najpierw czy jest wolny. Nie ma sensu zawracać sobie głowę zajętym facetem.
porady poradnikZatem jak poderwać chłopaka na facebooku? Zacznij rozmowę nieszablonowo, możesz zapytać, co porabia, a jeśli jest to ktoś z twojej klasy nawiązać do nauki, albo zadanych lekcji. W ten sposób dasz wam szansę na rozpoczęcie rozmowy, a dalej, jeśli będzie chłopak zainteresowany, rozmowa sama się potoczy.
porady poradnikNie denerwuj się, ani też nie analizuj, co w danej chwili powinnaś mu napisać. Zdaj się na spontaniczność. Pamiętaj tylko, by na pytania nie rozpisywać się kilkunastoma zdaniami, lecz raczej ogranicz się do kilku. Zbyt długie wypowiedzi, mogą go znudzić i zadziałać odstraszająco.
porady poradnikPodczas rozmowy na facebooku staraj się być zabawna i dowcipna. Nawet, jeśli masz zły dzień, nie okazuj tego swojemu rozmówcy. A jeśli twój nastrój jest naprawdę paskudny, rozmowę przesuń na inny dzień. Marudzeniem lub zrzędzeniem na pewno go nie poderwiesz, a wręcz przeciwnie, możesz do siebie zniechęcić.
porady poradnik
Rozmowa na facebooku, czy też na czatach daje ci większą swobodę. Jeśli nie znasz chłopaka, z którym akurat piszesz na facebooku, możesz podkoloryzować siebie i swoje życie. Tylko pamiętaj, że jeśli jest szansa nie tylko na podryw, ale też na coś więcej, wcześniej czy później będziesz musiała mu wyjawić prawdę o sobie. Dlatego zanim przemienisz siebie, na potrzeby internetowego podrywu, w piękną długonogą blondynkę, zastanów się, czy ci się to opłaca.
krok6
Ponieważ podczas rozmowy facebooku twój rozmówca nie widzi twojej twarzy, ani emocji ci towarzyszących, używaj wykrzykników, lub buziek, które w pełni będą przedstawiać twój nastrój i twoje emocje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.