Reklama

wtorek, 17 września 2013

Jak być szczęśliwym?

jak być szczęśliwymfot. sxc.hu
Bycie szczęśliwym i życie w zgodzie z samym sobą, to chyba największy przywilej, na jaki nie każdego z nas stać. Tylko będąc szczęśliwym jesteśmy w stanie wiele w życiu osiągnąć. Nie każdy z nas jednak wie, jak odnaleźć swoje szczęście. Przeczytaj poniższe rady, by dowiedzieć się jak być szczęśliwym.
porady poradnik
A więc jak być szczęśliwym? Żeby być szczęśliwym przede wszystkim musisz sobie odpowiedzieć na najważniejsze pytanie. Tylko szczerze. Na czym Ci zależy, co chcesz w życiu osiągnąć, co sprawi, że będziesz mógł o sobie mówić „szczęściarz”. To bardzo ważne.
porady poradnikDzięki samookreśleniu, łatwiej będzie ci wytyczyć sobie cel i do niego dążyć. Małymi krokami możesz osiągnąć błogie poczucie szczęścia. Jeśli kochasz podróże, zacznij podróżować, jeśli największym dobrem jest dla ciebie rodzina i dzieci, poszukaj odpowiedniego kandydata na męża i przyszłego ojca.
porady poradnikPamiętaj, że szczęście to ulotne, przemijające chwile. Szczęśliwym się bywa i na to bycie trzeba ciężko pracować. Nawet, jeśli trafią ci się gorsze chwile, pamiętaj, że zawsze może być lepiej. Trzeba tylko głęboko w to wierzyć.
porady poradnik
Aby być szczęśliwym: za wszelką cenę staraj się zawsze myśleć pozytywnie. W psychologii istniej pojęcie „samospełniającego się proroctwa” mówiące o tym, że to ty i twój umysł kierujecie twoim życiem. Jeżeli jesteś nastawiony na sukces i głęboko w niego wierzysz, z pewnością tak będzie. Jeśli jednak jesteś wiecznym pesymistą, złe rzeczy będą cię spotykać na każdym kroku, bo sam je przyciągasz swoim nastawieniem.
porady poradnikDlatego, aby być szczęśliwym zacznij od zmiany swojego nastawienia do życia. Bądź zawsze otwarty, uśmiechnięty i myśl pozytywnie. To naprawdę zaprocentuje!
krok6
Otaczaj się ludźmi radosnymi, otwartymi i serdecznymi. Ich pozytywna energia będzie udzielać się tobie. Rób rzeczy, które sprawiają ci frajdę i żyj w zgodzie z samym sobą. Tylko wewnętrzna harmonia zapewni ci poczucie szczęścia.
Mamy nadzieję, że choć trochę pomogliśmy Ci odpowiedzieć na pytanie jak być szczęśliwym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.